باز کردن قفل اپل ایدی کار ساده‌ای به نظر می‌رسد اما نه زمانی که رمز اپل ایدی خود را فراموش کرده باشید و همانطور که می‌دانید یکی از راه‌های تضمین امنیت کاربران اپل قفل کردن اپل آیدی است. اگر شما هم از کاربران اپل هستید حتماً قفل شدن ناگهانی Apple ID را تجربه کرده‌اید.

 اگر رمز حساب کاربری خود را فراموش کرده‌اید و به دنبال راهی برای شکستن رمز اپل ایدی هستید با ما همراه باشید. در این مطلب به طور کامل با بیان راه‌های مختلف به آموزش تصویری روش‌های Unlock فراموش شده می‌پردازیم.

آنچه در این مطلب می‌خوانید... پنهان

اپل آی دی apple ID چیست؟

پیش از باز کردن قفل اپل ایدی باید بدانید که پس از خرید هر کدام از محصولات کمپانی اپل مانند آیفون، آی‌پد، مک بوک و … حساب کاربری به نام اپل ایدی برای کاربر ایجاد می‌شود. با دارا بودن اپل ایدی فعال، اموری مانند بک‌آپ گیری از داده‌های دستگاه، دانلود نرم‌افزارها از اپ‌استور، حفظ و تضمین امنیت دستگاه و به‌روزرسانی مداوم سیستم امکان‌پذیر خواهد شد.

باز کردن قفل اپل ایدی

درواقع کاربران با خرید دستگاه‌های اپل و فعال‌سازی اپل آیدی خود قادر به بهره‌گیری از تمامی امکانات دستگاه خواهند بود. اپل آیدی با توجه به اطلاعات کاربر ایجاد می‌شود و هر حساب دارای رمز اختصاصی است که تنها کاربر می‌تواند این قفل را باز کند.

در صورتی که رمز اپل آیدی را فراموش کرده‌اید باید از روش‌های مطمئنی برای انلاک اپل ایدی با imei و سایر راهکارها استفاده کنید. در ادامه با آموزش تصویری باز کردن قفل اپل ایدی به صورت مرحله به مرحله این روش‌ها را بررسی می‌کنیم و نکته ای را خارج موضوع بیان کنیم که اگر به سرعت شارژشدن موبایلتان اهمیت میدهید استفاده از کابل اصلی آیفون فراموش نشود.

دلایل قفل شدن اپل ایدی

با توجه به محدودیت‌های اپل در کشور ما کاربران ایرانی نمی‌توانند به طور مستقیم حساب اپل آیدی ایجاد کنند؛ به همین دلیل برای ساخت حساب کاربری از شیوه‌های متفاوتی بهره می‌برند که برخی از این راه‌ها با مشکلاتی نیز همراه هستند. گفتیم که یکی از کاربردهای مهم اپل آیدی تامین امنیت دستگاه شماست؛ به همین منظور اگر دستگاه نسبت به فعالیت‌های کاربر مشکوک شود اپل آیدی را به صورت خودکار قفل می‌کند.

در چنین مواقعی باز کردن قفل اپل ایدی به راحتی با مراجعه به تنظیمات گوشی قابل انجام خواهد بود. اما چه مواردی باعث قفل شدن اپل آیدی می‌شوند؟ قفل اپل آیدی چگونه باز می‌شود؟ در صورت فراموشی رمز اپل آیدی چه راه‌هایی برای انلاک Unlock اپل ایدی وجود دارد؟ در ادامه به صورت کامل به تمامی این پرسش‌ها پاسخ می‌دهیم.

باز کردن قفل اپل ایدی

هر فعالیتی که امنیت داده‌های کاربر را روی دستگاه‌های اپل تهدید کند سبب قفل اپل آیدی می‌شود و هرگونه دسترسی غیرمجازی را محدود می‌کند. این کار از هک شدن اطلاعات یا دزدیده شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. اغلب فعالیت‌هایی که با انجام این کارهای اشتباه مجبور به باز کردن قفل اپل ایدی می‌شوید عبارتند:

 • وارد کردن چندباره‌ی نام کاربری غلط یا رمز عبور اشتباه
 • عدم استفاده از اپل آیدی به مدت طولانی
 • پاسخ اشتباه به سوالات امنیتی دستگاه
 • بهره‌گیری از اپل آیدی کارتی
 • هنگ کردن دستگاه روی صفحه‌ی iCloud Activation

اپل آیدی کارتی چیست و چه مشکلاتی به همراه دارد؟

همان طور که گفتیم وجود محدودیت‌های مختلف برای کاربران ایرانی موجب می‌شود تا این افراد برای استفاده از دستگاه‌های اپل به روش‌های مختلفی برای ساخت اپل ایدی روی بیاورند. یکی از این روش‌ها استفاده از اپل ایدی کارتی است. ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که بهره‌گیری از اپل آیدی کارتی چگونه موجب قفل شدن دستگاه می‌شود؟

به طور کلی توصیه می‌شود که تحت هیچ شرایطی از اپل ایدی کارتی استفاده نکنید زیرا اپل ایدی کارتی به نوعی حساب کاربری غیررسمی محسوب شده که افرادی غیر از شما آن را ایجاد کرده‌اند و بهره‌گیری از آن می‌تواند مشکلات متعددی را برای باز کردن قفل اپل ایدی به همراه داشته باشد.

باز کردن قفل اپل ایدی

مشکل اپل ایدی کارتی برای باز کردن قفل اپل ایدی

اگر هم اکنون از اپل ایدی کارتی بهره می‌برید و دانستن این نوع مشکلات شما را نگران کرده بهتر است بدانید که می‌توانید به راحتی اپل ایدی کارتی خود را حذف کرده و حساب کاربری تازه‌ای ایجاد کنید.

پیشنهاد ما برای مطالعه:   از کجا بفهمیم گوشی هک شده

در صورتی که گوشی یا دستگاه شما به فعالیت‌های شما حساس شود قفل شدن اپل ایدی کارتی حتمی است. برای انلاک کردن اپل ایدی نیز نیاز به رمز عبور دارید و در صورتی که رمز عبور را فراموش کنید باز کردن قفل اپل ایدی و دسترسی به حساب کاربری بسیار دشوار خواهد بود زیرا شما پاسخ به سوالات امنیتی را نیز نمی‌دانید چراکه حساب توسط شخص دیگری ایجاد شده است. در ادامه روش حذف اپل ایدی کارتی و همچنین حذف اپل ایدی کارتی قفل شده را بررسی می‌کنیم.

حذف اپل ایدی کارتی

اگر در دستگاه خود داده‌های ارزشمندی دارید بهتر است پیش از حذف اپل ایدی کارتی از آن‌ها بک‌آپ بگیرید چراکه احتمال پاک شدن آن‌ها پس از حذف حساب کاربری و باز كردن اپل ايدي فراموش شده وجود دارد. دو روش برای حذف اپل ایدی کارتی وجود دارد.

حذف اپل ایدی کارتی از طریق گوشی آیفون

 روش اول برای باز کردن قفل اپل ایدی حذف اپل ایدی کارتی از طریق گوشی آیفون است. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. وارد بخش تنظیمات گوشی شده و در بخش بالایی صفحه نام کاربری خود را لمس کنید.
 2. بخش iTunes & App Store را انتخاب کنید.
 3. پنجره‌ای برایتان باز می‌شود. در این پنجره اپل آیدی (Apple ID) را انتخاب کنید.
 4. سپس گزینه‌ی View Apple ID را لمس کرده و به پرسش‌های دستگاه پاسخ دهید.
 5. در این مرحله بخش Remove this Device را انتخاب کرده و سپس به صفحه‌ی پیشین بازگردید.
 6. پس از انتخاب گزینه‌ی Sign Out در بخش مورد نظر رمز اپل ایدی را وارد کنید.
 7. در بخش راست و بالای صفحه گزینه‌ی Turn Off را انتخاب کنید.
 8. مجدداً در بخش بالا و سمت راست صفحه Sign Out را انتخاب کنید.

باز کردن قفل اپل ایدی

باز کردن قفل اپل ایدی

با انجام این مراحل حساب کاربری شما به طور کامل پاک می‌شود و نیازی به باز کردن قفل اپل ایدی نخواهید داشت.

حذف اپل ایدی کارتی با استفاده از سایت اپل

روش دوم حذف اپل ایدی کارتی بدون نیاز به گوشی، استفاده از سایت https://appleid.apple.com است. به این منظور کافی است این سایت را در صفحه‌ی مرورگر خود باز کنید و مراحل زیر را دنبال کنید.

باز کردن قفل اپل ایدی

 1. با انتخاب گزینه‌ی Sign in و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. در بخش برای باز کردن قفل اپل ایدی حساب کاربری قسمت Devices را انتخاب کنید. پس از این کار لیستی به شما نمایش داده می‌شود. در این لیست دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب دستگاه گزینه‌ی Remove from account را انتخاب کنید.
 4. در صورتی که این مراحل را با موفقیت به پایان رساندید حساب کاربری شما حذف می‌شود.

در صورتی که متوجه لاک شدن اپل آیدی خود شده‌اید برای باز کردن قفل اپل ایدی می‌توانید طبق فیلم آموزشی ارائه شده عمل کنید.

ویدیو آموزشی آنلاک کردن اپل آیدی

روش یکم: استفاده از آیفون برای آنلاک کردن اپل ایدی

در این روش می‌توانید با کمک گرفتن از آیفون حساب کاربری خود را آنلاک کرده و تغییرات لازم را اعمال کنید. همچنین برای حذف اپل ایدی کارتی قفل شده می‌توانید از این روش بهره ببرید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید.

 1. وارد بخش تنظیمات آیفون شوید.
 2. در قسمت بالایی تنظیمات روی حساب کاربری خود را ضربه بزنید.

باز کردن قفل اپل ایدی

 1. در این قسمت بخش Password & Security را انتخاب کنید.

باز کردن قفل اپل ایدی

 1. پسورد خود از با استفاده از گزینه‌ی Change Password تغییر دهید.
 2. برای این کار دستگاه از شما پسورد فعلی آیفون را درخواست می‌کند، آن را وارد کنید و پسورد جدید را ایجاد کنید.
 3. در خصوص باز کردن قفل اپل ایدی با خبر باشید که پس از تغییر رمز عبور طبق بخش‌های پیشین می‌توانید نسبت به حذف اپل ایدی کارتی قفل شده اقدام کنید.

روش دوم: استفاده از مک بوک برای باز کردن اپل ایدی فراموش شده

شما همچنین می‌توانید با کمک مک بوک نیز رمز عبور خود را تغییر داده و سپس برای حذف اپل ایدی کارتی قفل شده یا سایر تغییرات مدنظر خود اقدام کنید. مراحل باز کردن قفل اپل ایدی با استفاده از مک بوک به شرح زیر است.

 • از بخش Apple Menu وارد قسمت System Preferences شوید.

باز کردن قفل اپل ایدی

 • در صورتی که در مک بوک خود از سیستم عامل macOS Catalina بهره می‌گیرید باید از بخش Apple ID و پس از آن از گزینه‌ی Password & Security برای تغییر دادن رمز عبور خود استفاده کنید؛
 • در صورتی که سیستم عامل مورد استفاده‌ی شما درمک بوک macOS Mojave است برای تغییر رمز عبور باید به iCloud رفته و سپس Account Details را انتخاب کنید.
 • اگر در این مراحل Apple ID Passcode از شما درخواست شد روی گزینه‌ی Forget Apple ID or password کلیک کنید و مراحل بعدی را تغییر رمز عبور دنبال کنید. اگر با درخواست وارد کردن Apple ID Passcode مواجه نشدید گزینه‌ی Change Password را انتخاب کرده و رمز عبور را تغییر دهید.

با دنبال کردن این مراحل تغییر رمز عبور و باز کردن قفل اپل ایدی با موفقیت انجام می‌شود. پس از این مرحله در صورت لزوم برای حذف اپل ایدی اقدام کنید.

روش سوم: استفاده از سایت iCloud برای شکستن رمز اپل ایدی

اگر از طریق روش‌های گفته شده موفق به حذف اپل ایدی یا ایجاد تغییرات لازم نشدید استفاده از سایت iCloud راه پیشنهادی بعدی ماست. مراحل زیر را برای باز کردن قفل اپل ایدی انجام دهید.

 • از طریق مرورگر وارد سایت https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid شوید.
 • اطلاعات اپل آیدی و رمز امنیتی سایت را در کادرهای مورد نظر وارد کرده و Continue را انتخاب کنید.
 • پس از این مراحل پرسش‌های گوناگونی از شما پرسیده می‌شود که بهتر است با دقت و حوصله‌ی کافی به آن‌ها پاسخ دهید. این پرسش‌ها برای حفظ امنیت کاربران و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به حساب‌های کاربری اپل است. در صورتی که پاسخ شما به این سوالات غلط باشد شانس باز کردن قفل اپل ایدی را از دست می‌دهید.
 • پس از پاسخ دادن به سوال‌های امنیتی و گذراندن مراحل بالا اپل ایدی شما از حالت غیرفعال یا قفل شده خارج می‌شود و شما دوباره به حساب کاربری خود دسترسی خواهید داشت.
پیشنهاد ما برای مطالعه:   تست باتری سامسونگ

باز کردن قفل اپل ایدی

اگر این راه‌حل نیز برای شما کارآمد نبود باید از طریق روش‌هایی که در ادامه بیان می‌شود اقدام کنید.

روش چهارم: نحوه باز كردن اپل قفل شده با نرم افزار شکستن (Anyunlock)

یکی از رایج‌ترین مشکلات کاربران دستگاه‌های اپل فراموشی رمز عبور اپل ایدی است به همین دلیل نرم‌افزارها و ابزارهای متعددی برای رفع این مشکل و باز کردن قفل اپل ایدی ایجاد شده‌اند. در صورتی که هیچ کدام از روش‌های متداول برای آنلاک اپل ایدی کاربردی نباشد استفاده از این نرم‌افزارها می‌تواند به کاربر برای دسترسی دوباره به اپل ایدی کمک کند.

نکته‌ای که برای استفاده از این ابزارها باید در نظر داشت دانلود نرم‌افزارها از مراجع معتبر و رسمی است. چنین مراجعی نرم‌افزارهای آنلاک اپل ایدی را به صورت رایگان و مطمئن در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بهره‌گیری از نرم‌افزارهای غیرمعتبر یا آلوده می‌تواند مشکلات متعدد دیگری برایتان به وجود بیاورد. در میان این مطلب اگر به دنبال انتخاب هدفون سیمی برای دستگاه گوشی خود هستید می‌توان گفت که هندزفری اصلی لایتنینگ اپل بهترین گزینه است.

نرم افزار anyunlock برای باز کردن قفل اپل ایدی: یکی از این نرم‌افزارهای محبوب نرم افزار Any Unlock است که به طور اختصاصی برای شکستن قفل اپل ایدی طراحی شده است. این نرم‌افزار در نسخه‌های مک بوک و ویندوز قابل دانلود است. پس از دانلود نرم افزار AnyUnlock مراحل زیر را در نیت باز کردن قفل اپل ایدی اجرا کنید.

باز کردن قفل اپل ایدی

 • نرم افزار را روی سیستم عامل خود نصب و اجرا کنید.
 • سپس در محیط برنامه روی گزینه‌ی Unlock Apple ID کلیک کنید.
 • دستگاه اپل خود را از طریق کابل لایتنینگ به لپ‌تاپ یا مک بوک متصل کنید.
 • پس از اتصال دستگاه اپل به سیستم، گزینه‌ی Unlock Now را انتخاب کنید.
 • پس از انتخاب گزینه‌ی فوق، نرم‌افزار شروع به حذف اپل ایدی از روی دستگاه می‌کند. نکته‌ی مهمی که در این مرحله باید در نظر داشته باشید این است که برای اجرای موفقیت‌آمیز این مرحله به هیچ عنوان گوشی را از سیستم جدا نکنید.
 • در صورت موفقیت‌آمیز بودن عملیات حذف اپل ایدی با پیام Apple ID removed successfully در برنامه روبرو می‌شوید.

پس از این مرحله حساب کاربری شما از روی دستگاه اپل حذف شده و می‌توانید و با باز کردن قفل اپل ایدی می‌توانید حساب کاربری جدیدی را ایجاد کنید.

روش پنجم: باز کردن قفل اپل ایدی با استفاده از نرم افزار AnyUnlock – iCloud Activation Unlocker

گفتیم که یکی از مواردی که موجب قفل شدن اپل ایدی می‌شود هنگ کردن دستگاه روی صفحه‌ی iCloud Activation است. در چنین مواقعی اگر گوشی آیفون را به صورت کارکرده خریداری کرده باشید باید با کمک صاحب قبلی گوشی و وارد کردن اطلاعات صحیح این مرحله را بگذرانید. اما آیا دسترسی به صاحبان قبلی گوشی کار آسانی است؟ متاسفانه این مشکل گریبانگیر بسیاری از کاربران اپل می‌شود.

باز کردن قفل اپل ایدی

برای رفع این موضوع و باز کردن قفل اپل ایدی می‌توان از نرم افزار AnyUnlock – iCloud Activation Unlocker استفاده کرد. این برنامه نیز برای سیستم‌های مک بوک و ویندوز قابل دانلود است. البته توجه داشته باشید که استفاده از این نرم‌افزار بسیاری از توانایی‌های گوشی شما را از کار می‌اندازد. برای استفاده از این برنامه برای شکستن قفل اپل ایدی باید آیفون را Jailbreak کنید.

متاسفانه با انجام این کار قابلیت‌هایی مانند برقراری تماس با گوشی، اتصال به خطوط اینترنتی، وارد کردن حساب کاربری جدید، به‌روزرسانی آیفون یا ریست کردن آن از دست خواهد رفت. در ادامه بیشتر با این روش که در باز کردن قفل اپل ایدی کمی متداول است آشنا می‌شویم.

استفاده از نسخه ویندوز و مک بوک برای باز کردن قفل اپل ایدی

 • برنامه را دانلود، نصب و اجرا کنید.
 • گوشی آیفون را از طریق کابل به سیستم متصل کنید.
 • با اتصال گوشی به سیستم، اطلاعات دستگاه آیفون را مشاهده می‌کنید. در این مرحله روی گزینه‌ی Start Now کلیک کنید.
 • در این مرحله اگر آیفون جیلبریک نباشد ادامه‌ی مراحل غیرممکن است. بنابراین نرم‌افزار از شما برای انجام عملیات جیلبریک درخواست اجازه می‌کند.
 • پس از صدور اجازه و پایان یافتن مرحله‌ی Jailbreak به صفحه‌ی قبلی بازگردید و گزینه‌ی Next را انتخاب کنید.
 • در صورتی که مراحل با موفقیت انجام شود پیام iCloud Activation is bypassed successfully را مشاهده می‌کنید.
 • برای باز کردن قفل اپل ایدی از طریق این نرم‌افزار در مک بوک پس از طی مراحل گفته شده، در مرحله‌ی پنجم بخش قبلی به صفحه‌ی پیشین بازگردید و گزینه‌ی Bypass Now را انتخاب کنید.
 • در صورت مشاهده‌ی پیام iCloud Activation is bypassed successfully مراحل به پایان می‌رسد.
پیشنهاد ما برای مطالعه:   تشخیص کابل شارژر اصلی آیفون

راه‌های تغییر پسورد اپل ایدی

اگر رمز اپل ایدی خود را فراموش کرده‌اید برای تغییر آن و باز کردن قفل اپل ایدی می‌توانید از دو شیوه‌ی زیر بهره‌مند شوید. البته این شیوه‌ها به شرطی کاربردی هستند که رمز دو مرحله‌ای برای حساب شما فعال نباشد. لازم به ذکر است که برای امنیت بیشتر بهتر است ورود دو مرحله‌ای به اپل ایدی را فعال کنید تا میزان امنیت حساب شما بیشتر شود.

تغییر رمز اپل ایدی با ایمیل: برای تغییر پسورد اپل ایدی از طریق ایمیل مراحل زیر را طی کنید.

باز کردن قفل اپل ایدی

 • وارد سایت https://iforgot.apple.com شوید.
 • ایمیل اپل ایدی را وارد کنید و روی گزینه‌ی Continue کلیک کنید.
 • در مرحله‌ی بعدی آپشن I need to reset my password را انتخاب و روی Continue کلیک کنید که تا اینجا نصف مراحل باز کردن قفل اپل ایدی را انجام داده اید.
 • در این مرحله دو گزینه را مشاهده می‌کنید: Get an email و Answer security questions سپس گزینه‌ی Get an email را انتخاب و روی Continue کلیک کنید.
 • وارد ایمیل خود شده و Inbox را بررسی کنید و ایمیل How to reset your Apple ID password را باز کنید.
 • پس از باز کردن ایمیل ورودی گزینه‌ی Reset Password را مشاهده می‌کنید، آن را انتخاب کنید.

پس از انجام این مرحله‌های ساده رمز اپل ایدی شما ریست می‌شود و می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و رمز جدیدی را برای آن با باز کردن قفل اپل ایدی تعیین کنید.

تغییر پسورد اپل ایدی با پاسخ به پرسش‌های امنیتی

همان طور که پیداست برای بهره از این روش باید به پرسش‌های مختلفی پاسخ بدهید و این در صورتی است که شما پاسخ این سوالات را به درستی بدانید. مراحل این روش عبارتند از:

 • در گام چهارم بخش پیشین گزینه‌ی Answer security questions را انتخاب کنید.
 • اولین پرسشی که باید به آن پاسخ دهید تاریخ دقیق تولد شماست. پس از پاسخ به این سوال روی Continue کلیک کنید تا سوال‌های بعدی را پاسخ دهید.
 • پس از پاسخ به این سوالات می‌توانید در به اتمام رساندن باز کردن قفل اپل ایدی روی گزینه‌ی new password کلیک کرده و رمز عبور جدید را وارد کنید.
 • برای تصدیق رمز باید یک بار دیگر رمز جدید را به درستی در کادر پایین وارد کرده و روی گزینه‌ی confirm کلیک کنید.
 • در انتها بخش Reset Password را انتخاب کنید تا رمز عبور شما تغییر کند.

به خاطر داشته باشید که برای دسترسی دوباره به اپل ایدی نیاز به آگاهی از پاسخ سوالات امنیتی، رمز ایمیل اپل ایدی و مواردی از این دست دارید، اما در کل انجام این مراحل برای باز کردن قفل اپل ایدی بسیار ساده است.

باز کردن قفل اپل ایدی

سایر روش‌های انلاک کردن اپل ایدی

یکی دیگر از راه‌هایی که برای باز کردن اپل ایدی فراموش شده وجود دارد مراجعه به سایت‌های مختلف و استفاده از مشخصات دستگاه اپل است. درواقع در این سایت‌ها انلاک اپل ایدی با imei صورت می‌گیرد.

نکته‌ی مهم درباره‌ی چنین سایت‌هایی این است که لزوماً همه‌ی آن‌ها این خدمات را به صورت رایگان انجام نمی‌دهند و کاربر باید هزینه‌ی خاصی را به دلار واریز کند تا بتواند از چنین خدماتی بهره ببرد. از طرفی کاربر باید پیش از واریز چنین هزینه‌ای نسبت به حتمی بودن باز کردن قفل اپل ایدی اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت تضمینی برای بازگشت پول وجود نخواهد داشت، در این میان اگر به دنبال هدفونی با کانکتور سه و نیم هستید هندزفری اورجینال اپل با جک 3.5 میلی متری حرف اول را میزند.

مراجعه به مراکز معتبر تعمیرات اپل برای باز کردن قفل اپل ایدی

علاوه بر راه‌های گفته شده در این مقاله روش‌های متعدد دیگری نیز برای انلاک کردن اپل ایدی وجود دارند اما تمامی این روش‌ها قابل اطمینان و راه‌گشا نیستند. بهتر است پیش از انجام اقدامات گوناگون درباره‌ی صحت روش و میزان اعتبار آن اطلاعات کافی داشته باشید. روش‌هایی که پیش از این بیان شد همگی قابل اطمینان، ساده و قابل دسترس هستند.

باز کردن قفل اپل ایدی

با این حال پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که راه‌های گوناگونی را برای باز کردن قفل اپل ایدی امتحان کرده‌اید و موفق نشده‌اید می‌توانید به مراکز معتبر و نمایندگی‌های مجاز تعمیرات اپل مراجعه کنید. لازم به ذکر است که هزینه باز كردن اپل ايدي فراموش شده میزان ثابتی ندارد و با توجه به عوامل گوناگونی از جمله سختی یا آسانی نحوه باز کردن اپل قفل شده تعیین می‌شود.

سخن پایانی درباره‌ی کامل‌ ترین آموزش باز کردن قفل اپل ایدی با تصویر

در این مطلب با انواع روش‌ها و آموزش تصویری باز کردن قفل اپل ایدی آشنا شدیم. از آن جایی که تمامی فعالیت‌هایی که با دستگاه‌های اپل انجام می‌شوند وابسته به اپل آیدی هستند باز کردن اپل ایدی فراموش شده اهمیت ویژه‌ای برای کاربران چنین دستگاه‌هایی دارد.

پیش از هر چیز توصیه‌ی ما به شما این است که برای ایجاد اپل آیدی از روش‌های بدون دردسر استفاده کنید و در گام بعدی رمزی را انتخاب کنید که به آسانی آن را به خاطر بیاورید. در نهایت در صورت فراموشی رمز عبور از روش‌هایی متعددی که در این مقاله برای در ابتدا برای انلاک اپل ایدی با imei بررسی شد بهره بگیرید.

خواندن تجربیات و نظرات شما خوانندگان گرامی درباره‌ی آموزش تصویری باز کردن قفل اپل ایدی باعث خوشحالی ماست.

4.7/5 - (15 امتیاز)
‫5/5 ‏‫(2 نظر)‬