سامسونگ ناکس:

سامسونگ knox  ابزار سامسونگ برای جدا کردن اطلاعات شما از کار شماست، اما برای همه مفید وبدرد بخور است!

یک راه حل امنیتی پیشرفته برای تلفن همراه است که محیطی امن برای داده های شرکت ها و برنامه ها برای همه دستگاه های اندرویدی فراهم می کند. این محافظت از کسب و کار و حریم خصوصی شخصی خود را در برابر خطراتی که امنیت نرم افزاری گوشی را تهدید می کند. که اگه خیلی ساده بگم :

سامسونگ یک پلتفرم امنیتی پیشرفته موبایل است که برای دستگاه های ما ساخته شده است. به سادگی دستگاه را روشن کنید و محافظت شده باشید (اطلاعات شخصیتان محفوظ بماند).

سامسونگ knox

چه کاری را انجام می دهد:

سامسونگ knox  تضمین های قوی برای حفاظت از  اطلاعات سازمان شده را با ایجاد یک محیط با آرامش و مطمئن برای محرک سخت افزاری فراهم می کند. یک محیط قابل اطمینان تضمین می کند که عملیات حیاتی سازمانی مانند رمزگشایی داده های سازمانی تنها زمانی اتفاق می افتد که اجزای سیستم هسته به طور غیرمستقیم اثبات شوند.

برای بسیاری از قطعات نرم افزار دستگاه، مانند برنامه های هسته و … ، این کار با بررسی امضای رمزنگاری هر قطعه نرم افزار انجام می شود. یک محیط قابل اعتماد سخت افزاری است اگر کلیدهای رمزنگاری و کد مورد استفاده برای محاسبه این امضا ها به ارزش های غیر قابل تغییر ذخیره شده در سخت افزار متصل شوند.

کار هایی که انجام می دهد : جداسازی، رمزگذاری و محافظت از داده های ذخیره شده از خطرات , طراحی شده است. در نتیجه باعث بهبود کارایی در عملکرد سیستم می شوند.

پیشنهاد ما برای مطالعه:   افزایش عمر باتری سامسونگ

سامسونگ knox

سامسونگ knox است و شما آن را دارید و چرا از آن استفاده نکنید؟

ناکس همچنین یک راه عالی برای مخفی کردن برخی از فایل ها و پوشه ها از دیگران است که به شما دسترسی داشته باشند، مانند خواهر و برادر یا هم اتاقی. با قرار دادن یک برنامه در داخل ناکس شما, دادههای آن را مخفی کرده اید، مگر اینکه رمز عبور را بدانید و همچنین میتوانید از برنامه My Files برای محافظت از هر فایل یا پوشه از چشم کنجکاو استفاده کنید.

سامسونگ knox

از سامسونگ knox استفاده کنید و محفوظ بمانید!

شما احتمالا نمی خواهید از سامسونگ knox برای چیزهای روزانه خود مانند پیام های متنی یا مخاطبین خود استفاده کنید (هر چند که می توانید). اما برای هر چیزی که فکر میکنید کمی حساس است – فکر کنید “چیزهایی که هرگز نمیخواهید مامان ببیند” – ناکس یک راه عالی برای حفاظت از آنها است. شما لازم نیست بخشی از یک سازمان سازمانی برای ارزش گذاری حریم خصوصی خود باشید، و سامسونگ به شما یک ابزار بسیار خوبی برای انجام این کار با شما داده است.

سامسونگ knox

خرید شارژر سوپر فست شارژ سامسونگ 

امتیاز شما
‫5/5 ‫(1 نظر)