مرحله ۱

آنچه شما نیاز دارید در تعمیر سیم شارژر سامسونگ:

1:خود کابلی که آسیب دیده است

۲: کاتر

۳: موچین

4: دستگاه لحیم کاری

5: نوار

6: اتیل سایانو اکریلات (چسب مایع)

7: بافت یا پارچه (یک چیزی برای پوشاندن روی کابل)

 مرحله ۲

تصویری از بریدن روکش پلاستیکی

تعمیر سیم شارژر سامسونگ

تعمیر سیم شارژر سامسونگ

بریدن روکش پلاستیکی روی سری کابل

 مرحله ۳

اتصال به شبکه تصویری از اتصال به شبکه با دقت مراقب کابل آسیب دیده باشید.

تعمیر سیم شارژر سامسونگتعمیر سیم شارژر سامسونگ

آن مکان برای آن است که هیچ سیم یا سیم آهنی نداشته باشد … فقط یک نقطه قلع است. .تنها استفاده از ابزار جوشکاری با سوزن داغ برای باز کردن سیم از تیغ استفاده ‌کنید.

اول قبل از اینکه همه قطعات باز شده را با هم جمع کنید، همه چیز رو چک کنید.

(همراه باشید با آموزش تعمیر سیم شارژر سامسونگ)

مرحله ۴

آن را امتحان کنید

تعمیر سیم شارژر سامسونگ

پیش از وصل کردن شارژر کابلی به دستگاه خود … به باتری خود نگاه کنید و سه دقیقه صبر کنید اگر همه چیزدرست باشه که عالیه!اطمینان پیدا کنید که واقعا کار میکند.اگر بعد از بیش از سه دقیقه و باتری کار نمی‌کند،  کار خود را بازبینی می کنید و چیزهایی را که به خوبی متصل نیستند پیدا نکنید …. و آن را تعمیر کنیدتا مطمئن شویم همه چیز به حالت عادی برگشته است … اجازه بدهید کابل تعمیر شده دستگاه شما را به طور کامل شارژ کند.چطور است؟

پیشنهاد ما برای مطالعه:   خرید لوازم جانبی موبایل ارزان و عمده

بسیار خوب اجازه بدهید قدم آخر را برداریم.

مرحله ۵ (آخرین مرحله تعمیر سیم شارژر سامسونگ)

پایان دادن به لمس زمانی به مراحل قبلی خاتمه دادید و آن هارا درست انجام دادید این کررا انجام دهیدبعد از این که همه چیز مونتاژ شد … از نوار خود برای پوشش دادن تمام این مواد برای جلوگیری از آسیب زدن به قطعات مهم در صورت نیاز به تعمیر مجدد استفاده کنید.

تعمیر سیم شارژر سامسونگ

و بستگی دارد برای محافظ آن از چه موادی استفاده کرده اید مانند پلاستیک یا روکش اولیه آن یا پلاستیکی که برای بسته بندی محصول استفاده می شود.من چسب مایع را انتخاب کرده ام آن را با برش دادم لایه ای یونولیت مانند روی آن کشیدم.

قبل از این که بخواهیم این منطقه را پوشش دهیم، چسب مایع را روی پارچه قرار دهید … تا آن که باپارچه پوشانده شود … تنها برای خیس کردن پارچه و چسبیدن به شارژر …و پس آن که انجام دهید سپس مطمعن شوید که کاملا خشک و سخت شده باشد قابل استفاده می باشد یا خیر..

 

خرید کابل شارژر همراه با گارانتی

اگر بازهم در تعمیر سیم شارژر سامسونگ سوالی داشتید با علی پخش در میان بگذارید.

سوالات متداول:

برای تعمیر سیم شارژر سامسونگ نیاز به چه لوازمی است؟

تعمیر سیم شارژر سامسونگ تنها نیاز به چند لوازم ساده دارد: 1.کاتر 2. موچین 3. دستگاه لحیم کاری 4.نوار یا لنت برق 5. چسب مایع سپس طبق روندی که گفتیم به راحتی کار را پیش ببرید.

اگر بازهم قادر به تعمیر نبودیم چه کنیم؟

پس از خرید کابل شارژ حتما نحوه نگه داری صحیح را پیاده کنید که استفاده از محافظ سیم کابل شارژ بی تاثیر نیست، و حتما نمونه اورجینال را خریداری نمایید چراکه نسبت به مدل‌های تقلبی از طول عمر بیشتری برخوردار هستند.

امتیاز شما
‫0/5 ‫(0 نظر)