no-product

به نظر می‌رسد ما نمی‌توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو بتواند کمک کند.

نوکیا

همانطور که می دانید اولین کمپانی که اقدام به عرضه و تولید موبایل کرده است Nokia بود و سپس لوازم جانبی نوکیا را به بازار روانه کرد.

این شرکت در سال 1912 توسط فردی به نام نوکیان تایزر تاسیس شد، دفتر مرکزی آن واقع در کشور فنلاند و در شهر اسپو می باشد و کارخانه های تولیدی بسیاری در کشورهایی نظیر هند ، چین ، مجارستان و روسیه و غیره … دارد. و با توجه به پیشرفت آن در عرصه تولیدات موبایل و لوازم جانبی نوکیا بخش اعظمی از سهام بورس آن در نیویورک معامله می شود.

کنسرسیوم Nokia در ابتدا دستگاه هایی با ورودی سوزنی طراحی می کرد ولی در حال حاضر پورت تایپ سی جایگزین آن شده است، همچنین گفته شده که اولین گوشی های مجهز به فناوری 5G توسط این برند ساخته شده است. شهرت اصلی این شرکت در ساخت محصولاتی با کیفیت و مشتری پسند و مهم تر از همه ماندگار و با دوام می باشد و اگر دقت کرده باشید می بینید دستگاه های نوکیا نسبت به سایر برندهای دیگر از عمر بیش تری برخوردار هستند، و همین عامل نشانگر مقرون بصرفه بودن آن است.

اگر خواستار خریداری لوازم جانبی اورجینال نوکیا بخصوص کابل و شارژر که رابطه مستقیم با عمر باتری و سلامت دستگاهتان دارند هستید فروشگاه لوازم جانبی موبایل علی پخش این خواسته را برایتان برطرف می کند، علاوه بر آن تمامی اجناس از گارانتی بلند مدت برخوردار هستند.