تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ برای کسانی که هنگام خرید می خواهند جنس خوبو بخرند (تو پاچشون نره) بسیار کار آمد می باشد.

جدا از تشخیص احتمالا در برخی موارد با شارژ یا انتقال اطلاعات مواجه شده اید. در این آموزش ویژگی شارژر اصل اشاره میکنیم ، ما به سرعت روش فوق العاده ای را برای شناسایی این که آیا شما با استفاده از شارژر درست برای اتصال گوشی هوشمند سامسونگ کهکشانی استفاده می کنید یا نه نشان می دهیم.

تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ

آنکه به دنبال آن هستید، برند سامسونگ چاپ شده بر روی شارژر تلفن شما است این باید در جوهر مطرح شده، به طور واضح و مستقیم، بدون اشتباهات چاپ و یا جوهر اجرا می شود. این نیز یک برچسب نخواهد بود.

تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ

از ویژگی شارژر اصل اطلاعات چاپ شده در پشت شارژر تلفن واقعی نگاه کنید.

 مجددا باید آن را به وضوح در جوهر مطرح شده چاپ کنید، و نه کشیده و یا آبیاری کنید. نباید یک برچسب باشد.

تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ

به یاد داشته باشید که در تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ این را توجه داشته باشد که جوهر بالا دارای جوهر حساس به حرارت است که در معرض حرارت قرار می گیرد این بسیار گران تر از برچسب های ارزانتر یا جوهر صاف چاپ است. به همین دلیل است که شما به دنبال تایید اینکه جوهر، جوهر صاف و یا یک برچسب ارزان قیمت است.

تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ

شارژر شما باید دارای درزهای قابل مشاهده یا نقص فنی باشد این به این معنی است که نباید به راحتی باز شود و شما نباید بیت هایی از پلاستیکی را که در گوشه ها یا لبه ها قرار دارد را ببینید.

تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ

مرحله اخر در تشخیص شارژر اصلی از تقلبی سامسونگ:

پیشنهاد ما برای مطالعه:   افزایش عمر هندزفری با 11 روش تضمینی

توجه داشته باشید که مهم است که شارژر USB صحیح صحیح داشته باشید، زیرا بسیاری از شارژرهای پس از فروش به سرعت شارژ نمی شوند و می توانند به تلفن شما آسیب برسانند.

امتیاز شما
‫0/5 ‫(0 نظر)